Wil je meer weten over het begeleiden van een stagiair van een bepaalde opleiding in je bedrijf? Neem dan contact op met een van onderstaande bpv-contactpersonen.


CIOS Haarlem Hoofddorp
Yvonne Bos en Hellen Duringshoff, cios@novacollege.nl

Bekijk in instructie aanvragen accreditatie stagebedrijf SB niveau 3 en 4 bij SBB en instructie aanvragen accreditatie stagebedrijf SB niveau 2 bij SBB.

Dans en Theater
Bart Kuipers, Dans, bkuipers@novacollege.nl
Bor Rooijakkers, Theater, brooijakkers@novacollege.nl

Entree
Esther Metekohy,emetekohy@novacollege.nl

Handel
Annemieke Everts, aeverts@novacollege.nl

Hotelschool
Bart Zandvliet,bzandvliet@novacollege.nl

Lab
Anne Marie Nelissen, anelissen@novacollege.nl 

Logistiek
Mark Zoethout, teamlogistiek@novacollege.nl

Marketing en Commercie
Barbara Plas, bplas@novacollege.nl

Media
Barbara Plas, bplas@novacollege.nl

Bekijk de film Nova College Media beroepspraktijkvorming

Orde en Veiligheid
Louis Meijll, lmeijll@novacollege.nl

Reizen en Vrije tijd – Cosmo Academy
Martine Jongenburger, entertainment en events, mjongenburger@novacollege.nl
Anouk Starrenburg, business travel, astarrenburg@novacollege.nl 

Scheepvaart
Joke Kreeft, scheepvaart@novacollege.nl

Uiterlijke Verzorging
Joke van der Werf (Haarverzorging), jwerf@novacollege.nl
Karolien Boer (Schoonheidsverzorging), kboer@novacollege.nl

Bekijk ook de film Nova College Haarverzorging beroepspraktijkvorming 

Techniek en ICT
Ingeborg Peekel (regio Beverwijk), inpeekel@novacollege.nl
Ray Vermeij (regio Haarlem) , rvermeij@novacollege.nl
Pim van Zalinge (regio Haarlemmermeer), pzalinge@novacollege.nl

Zakelijk
Jolanda Leuven, jleuven@novacollege.nl

Zorg en Welzijn
Gerda Baks (Pedagogisch werk en Onderwijsassistent), gbaks@novacollege.nl 
Helen Kup (Verpleegkunde en Assistenten gezondheidszorg) hkup@novacollege.nl 
Corrie Molenaar (Maatschappelijke zorg, Sociaal werk en Verzorgende), cmolenaar@novacollege.nl
Meriam Oud (Verpleegkunde en buitenlandstages), moud@novacollege.nl  
Ina Postma (buitenlandstages), ipostma@novacollege.nl