Wil je meer weten over het begeleiden van een stagiair van een bepaalde opleiding in je bedrijf? Neem dan contact op met een van onderstaande bpv-contactpersonen. 


CIOS Haarlem Hoofddorp

Mitch Reurslag en Hellen Duringshoff, cios@novacollege.nl 

Bekijk in instructie aanvragen accreditatie stagebedrijf SB niveau 3 en 4 bij SBB en instructie aanvragen accreditatie stagebedrijf SB niveau 2 bij SBB.

 

Dans en Theater

Bart Kuipers, Dans, bkuipers@novacollege.nl

Bor Rooijakkers, Theater, brooijakkers@novacollege.nl 


Entree

Esther Metekohy, emetekohy@novacollege.nl 

Handel

Annemieke Everts, aeverts@novacollege.nl

Hotelschool

Bart Zandvliet, bzandvliet@novacollege.nl

 

Lab

Anne Marie Nelissen, anelissen@novacollege.nl 

 

Logistiek

Mark Zoethout, teamlogistiek@novacollege.nl

 

Marketing en Commercie

Barbara Plas, bplas@novacollege.nl

 

Media

Barbara Plas, bplas@novacollege.nl

Bekijk de film Nova College Media beroepspraktijkvorming

 

Orde en Veiligheid

Louis Meijll, lmeijll@novacollege.nl

 

Reizen en Vrije tijd – Cosmo Academy

Martine Jongenburger, entertainment en events, mjongenburger@novacollege.nl

Anouk Starrenburg, business travel, astarrenburg@novacollege.nl 

 

Scheepvaart

Joke Kreeft, scheepvaart@novacollege.nl

 

Uiterlijke Verzorging

Joke van der Werf (Haarverzorging), jwerf@novacollege.nl

Bekijk de film Nova College Haarverzorging beroepspraktijkvorming 

Karolien Boer (Schoonheidsverzorging), kboer@novacollege.nl

 

Techniek en ICT

Ingeborg Peekel (regio Beverwijk), inpeekel@novacollege.nl

Ray Vermeij (regio Haarlem) , rvermeij@novacollege.nl

Pim van Zalinge (regio Haarlemmermeer), pzalinge@novacollege.nl

 

Zakelijk

Jolanda Leuven, jleuven@novacollege.nl

 

Zorg en Welzijn

Gerda Baks (Pedagogisch werk en Onderwijsassistent), gbaks@novacollege.nl 

Helen Kup (Verpleegkunde en Assistenten gezondheidszorg) hkup@novacollege.nl 

Corrie Molenaar (Maatschappelijke zorg, Sociaal werk en Verzorgende), cmolenaar@novacollege.nl

Meriam Oud (Verpleegkunde en buitenlandstages), moud@novacollege.nl  

Ina Postma (buitenlandstages), ipostma@novacollege.nl