Wil je investeren in je medewerkers met een bedrijfsscholing van het Nova College? Neem contact op met ons.

CIOS Haarlem Hoofddorp
Raika van Malderen rmalderen@novacollege.nl 

Economie
Dorien Veeren dveeren@novacollege.nl

Entree
Gert Pol gpol@novacollege.nl

ICT
Geralt Wolterbeek gwolterbeek@novavollege.nl

Maritiem
Michel Renique mrenique@novacollege.nl

Techniek
Edward Straus estraus@novacollege.nl

Vavo en Educatie
Petra Zijlstra pzijlstra@novacollege.nl 

Zorg en Welzijn
Jos de Vries jvries@novacollege.nl